TECHNICZNE ELEMENTY POLIURETANOWE

Do chwili obecnej zajmowaliśmy się w naszej firmie modyfikowaniem wyczynowych konstrukcji zawieszeń hobbystycznie - przy głównym profilu naszej produkcji - przemysłowych elastycznych przeniesieniach napędu. Jednak rosnące zainteresowanie tematem tuningowania zawieszeń dało efekt w postaci uruchomienia osobnej linii produkcyjnej. W wyniku ciągłych prac nad doskonaleniem naszych systemów poliuretanowych /to także efekt stale rosnących wymagań klientów :)/ między innymi w przemyśle motoryzacyjnym dały owoc w postaci produktu pod nazwą handlową Qdure-flex.

Qdure-flex - opracowany w pełni w naszym laboratorium. Jest to elastomer o podwyższonych parametrach fizyko-chemicznych dedykowany branży samochodowej - dla ludzi uwielbiających extremalne wykorzystanie możliwości swoich pojazdów. Qdure-flex to zatem elastomer z grupy poliuretanów stworzony specjalnie pod miłośników motoryzacji, produkt który ma za zadanie spełnić wymagania na potrzeby sportów, w najsurowszych testach, rajdach, wyścigach na torach jak i .... jazdach rekreacyjnych. Seria czerwona to najwyższa jakość i doskonałe właściwości i parametry tworzywa - okupione ceną - lecz niezawodność to rzecz bezcenna :).
Jakość naszych tulej daje gwarancję 100% trakcji w akcji.

Gama naszego asortymentu obejmuje elementy od poduszek silników przez wszelkiego rodzaju i kształtu tuleje po elastyczne połączenia wału napędowego.

Poliuretanowe Elementy Zawieszeń łączą w sobie precyzję i doskonałą kontrolę z wyjątkową absorbcją drgań. Opracowane składy systemów poliestrowych pozwoliły uzyskać kombinację stabilności amortyzacji i wytrzymałości. Parametry produkowanych przez naszą firmę części są daleko poza zasięgiem dla zwykłych elementów gumowych. Wszystkie procesy podczas produkcji są w najwyższym standardzie europejskim. Komponenty cechuje wyjątkowa stabilność i powtarzalność serii. Zmodyfikowane elastomery wyróżnia ponadto zwiększona odporność na ścieranie oraz niepalność. Detale są odporne na 10% roztwory kwasów, smary, oleje oraz inne agresywne chemikalia. W przeciwieństwie do gumy nie podlegają starzeniu- stąd tak długa bezawaryjna praca układów tłumiąco-drgających.

Posiadamy 10 lat doświadczeń w branży elastycznych zawieszeń samochodów specjalnego przeznaczenia.
Wystawiamy faktury vat, paragony, atesty!
Kupuj legalnie-unikniesz rozczarowań.